Zaviye Mh. Temelli Cad. No:48/C

Beyaz Eşya Teknik Servis

Cihaz arızaları hiç beklemediğiniz anda olabilir. Peki, buzdolabınızın, çamaşır makinenizin veya fırınınızın arızalandığı belli olduğunda ne yaparsınız?

Derhal Teknik Servis gibi profesyonel bir beyaz eşya yetkili servisi ile iletişime geçmelisiniz. Arızalı cihazınızı hemen tamir etmek size bol miktarda zaman ve para kazandırabilir. Ayrıca sizi gereksiz stresten kurtarabilir.

Teknik Servis olarak, evinize ve kullandığınız beyaz eşyalara en az sizin kadar değer veriyoruz. Küçük bir beyaz eşya arızasının evinizi nasıl bir kargaşaya sürükleyebileceğini anlıyoruz ve daha fazla hasarı veya daha ciddi kayıpları önlemek için size hızlı ve güvenilir bir düzeltme sağlamayı taahhüt ediyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve yüzlerce memnun müşteriyle, mümkün olan en kısa sürede en iyi sonuçları alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Beyaz Eşya Yetkili Servisi Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

  • Randevunuzu size uygun bir zaman için ayarlayın.
  • Cihazınızı değerlendireceğiz, sorunu açıklayacağız ve düzelteceğiz.
  • Memnuniyet garantimiz sayesinde, sizesadece beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla kullanmanın keyfini çıkarmak kalacak..

Güven

Beyaz eşya yetkili servisi, yalnızca kapsamlı bir süreçten geçtikten sonra bir cihaz üreticisi tarafından yetkilendirilir. Bu süreç sadece eğitimle ilgili değildir; planlanmış ve mesai sonrası kullanılabilirlik değerlendirmeleri, çalışanların sabıka geçmişi kontrolleri, hizmet geçmişi ve olumlu müşteri deneyimleri ile ilgili araştırmalar ve federal, eyalet ve yerel kanun ve yönetmeliklere uygunluğun doğrulanması ve ayrıca sigorta sorumluluk kapsamı vardır. Aslında, üreticinin, müşterilerinin maksimum korumaya sahip olması için servis merkezinin uygun sigorta ve lisansları sağladığına dair güvenceye ihtiyacı vardır. Bu kapsamlı süreç, bir tüketici olarak bir servis merkezinin güvenilir olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bunun güvenebileceğiniz bir iş olduğuna dair bir güvenceniz var.

Uzmanlık

Bir beyaz eşya yetkili servisi, ancak uzmanlığını kanıtladığında Yetkili onay damgası alabilir. Teknisyenler, gerçek dünya deneyimi için test ekipmanını kullanmayı, ürünleri incelemeyi ve onarım maliyetlerini doğru bir şekilde tahmin etmeyi öğrenmeyi içeren uzmanlık eğitimi alır. Yetkili bir servis merkezindeki teknisyenlerin yalnızca bu bilgileri öğrenmesi değil, aynı zamanda bilgi tabanlarını korumaları ve en son trendler ve ürünler hakkında güncel kalmaları gerekir. Bu, uzmanlıklarını geliştirmek için sürekli eğitim anlamına gelir. Ek olarak, bir beyaz eşya yetkili servisi uzman bir servis sunduğundan, daha fazla müşteri çekecek ve bu da daha fazla uzmanlığa yol açacaktır.

Orijinal Parçalar

Üreticiler, dünya çapında en çok ihtiyaç duyulan yedek parçaların bir listesini geliştirmek için özel verileri kullanır. Bir beyaz eşya yetkili servisi, bu parçaların birçoğunu envanterinde taşıyacaktır. Bu, tüketicilerin orijinal parçalara kolayca erişebilecekleri anlamına gelir. Diğer servis merkezlerinden farklı olarak, teknisyenin yeni bir parça sipariş etmesine ve size geri dönmesine ihtiyacınız olmayacak. Bulaşıklarınızı birkaç gün elde yıkamak veya yeni parça gelene kadar bir miktar çamaşır yıkamak mümkün olsa da, gerçekten yapmak istiyor musunuz? Yapacak daha iyi şeylerin olması muhtemeldir, bu nedenle orijinal parçalara hazır erişimden yararlanın.

Garantinizi Korumanın Güvencesi

Yeni veya neredeyse yeni bir cihazınız olduğunda, yetkili olmayan bir teknisyenin cihazınızı kurcalamasına izin vererek garantinizi geçersiz kılabileceğinizi bilmeyebilirsiniz. Bir Teknik Servis teknisyeni, tüm garanti ayrıntılarını anlamak üzere eğitilmiştir ve kapsanan onarımlar için üretici adına hareket edebilir.

Geri Çağırma Bilgileri

Beyaz eşya yetkili servisi teknisyenleri en son üretici bilgileriyle güncel kaldığından, cihaz modelinizle ilgili olarak yayınlanabilecek her türlü geri çağırma bilgilerinden haberdar olacaksınız. Teknisyenler, ihtiyacınız olduğunu fark etmemiş olabileceğiniz onarım yardımı da sağlayabilir.

Bir dahaki sefere cihazınızın biraz bakıma ihtiyacı olduğunda, cihaz üreticinizin adını ön tarafa koyduğunu unutmayın. Aynı üretici, kapsamlı bir inceleme sürecinden sonra yalnızca birinci sınıf bir onarım şirketine fabrika yetkili servis merkezi olma yetkisi verebilirdi. Bu nedenle, cihazınızı yalnızca güvenilir bir servis sağlayıcıya emanet ettiğinizden emin olun.

Neden Beyaz Eşya Yetkili Servisi Hizmetimizi Seçmelisiniz?

Tüm büyük markalarla deneyim

İster buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, kurutucu tamiri, ister dondurucu tamiri, fırın tamiri, Teknik Servis, cihazın markası veya türü ne olursa olsun yanınızdadır.

Aynı gün cihaz onarım servisi

Her zaman stoklarımızda en yaygın cihaz parçalarına sahibiz. Bu özellik, onarımları genellikle aynı gün içinde hızlı bir şekilde tamamlamamızı sağlar. Elimizde olmayan parçalara zamanında erişebilmemiz için güvenilir tedarikçilerle de çalışıyoruz.

Deneyimli ve sigortalı teknisyenler

Teknisyenlerimiz sıkı cihaz onarım (Marka Bazında)  eğitimi almıştır. Onlar da sigortalıdır. Bu beceri size her seferinde birinci sınıf onarımlar sağlar.

Birinci sınıf müşteri hizmetleri

Misafirperver müşteri temsilcilerinden oluşan bir ekibimiz var. Ekip, sorularınıza yardımcı olmak ve randevularınızı planlamak için son derece eğitilmiştir.

Rekabetçi fiyatlandırma

Teknik Servis olarak, en uygun fiyatlı cihaz onarım şirketlerinden biriyiz. Fiyatlandırmamız basit ve anlaşılır olduğundan, gizli masraflar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.