Zaviye Mh. Temelli Cad. No:48/C

Çamaşır Makinesi Tamiri

 Çamaşır Makinesi Tamiri ve Onarımı

Çamaşır Makinesi Tamiri nasıl yapılır, çamaşır makinesi arızaları nelerdir?, çamaşır makinesini tamir masrafı ve ücreti neye göre değişir ? sorularının hergün internette binlerce kez sorgulanmaktadır. Buzdolabından sonra çamaşır makinesi, rahatlık, kullanım ve konfor açısından tartışmasız evinizdeki en önemli cihazdır. Bozulduğunda, kendi başınıza halletmeniz için size kelimenin tam anlamıyla bir sürü çamaşır ile baş başa, zor durumda bırakabilir.

Çamaşır makinenizle ilgili bir sorun fark ettiğiniz anda, bir çamaşır makinesi tamiri ve onarımı servisi planlayın. Su hasarı veya daha fazla komplikasyon riskini en aza indirmek istiyorsunuz. Çamaşır makinenizi tamir etmenize yardımcı olabiliriz. LG, Vestel, Arçelik, Beko, Samsung, Bosch, Ariston dahil olmak üzere tüm büyük markalara hizmet veriyoruz.

Kendiniz Çamaşır Makinesi Onarımından Kaçının

Bir şeyleri kırıldıklarında kendiniz düzeltmeniz mümkündür. Bununla birlikte, bir çamaşır makinesini tamir etmeye gelince, onu uzmanlara bırakmak önemlidir.

Doğru yapılmazsa, çamaşır makinesi tamiri ve onarımı ileride sizin için birçok sorun yaratır. İnce işçilik, evinizi elektrikten çıkabilecek yangınları veya diğer tehlikeler riskine maruz bırakabilir. Ayrıca bir evin içini kısa sürede mahvedecek su baskını da yaratabilirsiniz.

Bu maliyetli sorunlardan kaçınmak için, cihazı ilk seferinde etkili bir şekilde tamir edebilecek, sertifikalı ve saygın bir çamaşır tamiri ve onarımı servisine başvurmalısınız.

Potansiyel çamaşır makinesi tamiri ve onarımı servisinizin itibarını göz önünde bulundurmanın yanı sıra, paranızın karşılığını aldığınızdan da emin olmalısınız.

Rekabetçi fiyatlara sahip bir hizmet de önemlidir. Güvenilir bir çamaşır makinesi tamiri ve onarımı hizmeti kullanmak, hızlı, kolay ve stressiz bir çamaşır makinesi onarım deneyimi yaşama şansınızı büyük ölçüde artırabilir.

Aşağıdakiler dahil çeşitli çamaşır makinelerini onarır ve servisini yaparız:

  • Önden yüklemeli çamaşır makineleri
  • Üstten yüklemeli çamaşır makineleri
  • Kompakt çamaşır makineleri
  • Kombinasyon birimleri

 

Ortak Çamaşır Makinesi Sorunları

Çamaşır makineniz aşağıdaki işaretlerden herhangi birini gösteriyorsa, en kısa sürede bizi aramalısınız. Sorunu ne kadar erken çözerseniz, başka komplikasyonların ortaya çıkma olasılığı o kadar azdır.

 

Yıkayıcı dönmüyorsa

Bu sorun normalde açılmış, dengesiz bir anahtarın sonucudur. Giysileri yeniden dağıtarak bunu kolayca çözebilirsiniz. Sorun devam ederse, suçlu priz veya zamanlayıcı devresi olabilir. Nitelikli teknisyenlerimiz sorunu buna göre belirleyebilir ve düzeltebilir.

 

Çamaşır makinesi olması gerektiği gibi dönmüyor

Bu durum, hatalı bir kapak pistonu veya kapak anahtarı, yanmış solenoid, zayıf zamanlayıcı teması, hasarlı kablolar veya kırık bir tahrik kayışının bir sonucu olabilir.

Aşırı titreşim

Makineniz kullanım sırasında çok fazla titriyorsa, düz olmayabilir. Dinlendiği zemin zayıf veya aşınmış olabilir. Aşırı titreşimin bir başka nedeni de bozulmuş fren pedleri veya sönümleme pedleri olabilir.

 

Sızıntı

Gevşek hortumlar, fazla sabun ve boşaltma borusu tıkanıklıkları ile damlayan borular, su enjeksiyon hortumları ve küvetler gibi sorunlar sızıntılara neden olabilir.

 

Kötü su tahliyesi

Tamburda su kalırsa, bu, hatalı bir pompa, tıkalı tahliye hortumu veya aşınmış tahrik kayışının bir göstergesi olabilir. Kontrol edilmeden bırakılırsa, zayıf drenaj daha maliyetli sorunlara yol açabilir.

  • Yıkama programından sonra giysilerin üzerinde lekeler
  • Su ve sabunla giderilemeyen noktalar, kusurlu bir şanzımandan gelen yağın bir sonucu olabilir.
  • Bir yıkama döngüsünden sonra kıyafetlerde sabun
  • Giysilerinizde fazla sabun olması tıkalı bir soğuk su vanasından veya hatalı zamanlayıcı temasından kaynaklanabilir.

Çamaşır makinenizi tamir etmek istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bizi arayın. Randevu ayarlamak için bugün bizi arayın.