Zaviye Mh. Temelli Cad. No:48/C

Profesyonel TV tamir Ekibi

Şayet profesyonel bir tv tamircisi arıyorsanız, biz buradayız. Çalışma arkadaşlarımızın her biri sertifikalı ve eğitimlidir. Alanında uzman, tecrübeli, deneyimli teknisyenlerimiz ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak. Dürüst, güvenilir, samimi ekip arkadaşlarımıza, tv arızaları ile ilgili her şeyi danışabilir, sorabilirsiniz. Arkadaşlarımız, televizyonla ilgili en kaliteli hizmeti vermektedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi ekip arkadaşlarımızla ilgili, bugüne kadar bir tek şikayet almadık. Öncelikli hedefimiz, müşteri memnuniyetidir.Bizleri aynı zamanda intagram ve facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Bir televizyon bozulduğunda, sinir bozucu bir deneyim olabilir. Arıza süresini planlamak için televizyonu tamir etmenin ne kadar süreceğini bilmek önemlidir. Çoğu onarım yalnızca bir veya iki gün sürer, ancak bazıları daha uzun sürebilir.

TV garanti kapsamında değilse, tamircinin TV’de neyin yanlış olduğunu ve düzeltmek için ne yapılması gerektiğini belirlemesi gerekecektir. Bu işlem biraz zaman alabilir, bu nedenle tamircinin Televizyonu olabildiğince çabuk tamir ettirmek için parça sipariş etmesi veya diğer uzmanlara danışması gerekebilir.

Genel olarak, çoğu onarım bir veya iki gün içinde tamamlanabilir. Ancak, düzeltilmesi gereken önemli sorunlar varsa, onarım daha uzun sürebilir.

Televizyonunuz çalışmaya başladığında, yapmak istediğiniz son şey onarımlara bir servet harcamaktır. TV onarım maliyeti, TV türüne ve sorunun ciddiyetine bağlıdır. Elbette, daha karmaşık sorunların düzeltilmesi daha pahalıya mal olacaktır.

LCD ve plazma televizyonların onarımı genellikle geleneksel CRT modellerinden daha pahalıdır. LCD veya plazma TV ile ilgili sorunlar, arızalı bir arka ışık, kusurlu bir piksel veya hasarlı bir panel içerebilir. Örneğin, bir arka ışık başarısız olursa, tüm ekran karanlık olur. Bir piksel kusurluysa ekranda siyah veya beyaz olarak görünebilir. Bir panel hasar görürse, tüm televizyonun değiştirilmesi gerektiği anlamına gelebilir.